WinX DVD Ripper Platinum

8.8.0
oy
0

Herhangi bir multimedya cihazdaki DVD'lerinizi kopyalayın

29.6k

Bu uygulamayı oyla

WinX DVD Ripper Platinum DVD'lerinize herhangi bir tipte dosyayı yazdırmak ve herhangi bir multimedya cihazına uyumlu hale getirmek için kopyalamayı sağlayan tam özellikli bir araçtır. Bu sayede istediğiniz her yerde dosyalarınızı oynatırken hiçbir zaman problemle karşılaşmazsınız.

Bu araç ile ses ve altyazılarıyla beraber herhangi bir video formatını kopyalayabilir, ISO görüntülerini şifreleyebilir veya iPhone SE, 6S, 6 Plus, 5S, iPad, Pro, mini 4, Air 2, iPod 5, Apple TV veya iTunes formatı ile Google New Nexus 7, Samsung Galaxy, Galaxy Note 5 aracılığıyla Android ile, WP8 ie Microsoft, Surface, Pro 3, Xbox One, Chromecast, Sony PSP ve PS4'e dönüştürebilirsiniz. Bunlar çok sayıda format arasından yalnızca halihazırda yazdırdığınız DVD'lerin istediğiniz zaman kullanabileceğiniz muhtemel dönüştürme formatlarından bazılarıdır.

Ayrıca WinX DVD Ripper Platinum diskinizde bulunan bilgilerin kaybolmasını engellemek için güvenlik yedek kopyaları yaratmanızı sağlar. Diğer yandan bu program kopyalar oluşturmadan önce dosyaları görüntülemenizi sağlayan kendi oynatıcısını içerir. Bu sayede hata yapmaktan kurtulur ve istenmeyen dosyaları yazdırmazsınız. Bu aracı ara yüzü mükemmel şekilde yapılandırılmıştır böylece hiçbir fonksiyonunu kaçırmazsınız. Bu yolla yapmanız gereken tek şey tam olarak bulunduğu yere gitmek, değerleri ekleyip değiştirmek ve işlemi başlatma düğmesine basmaktır. Birkaç dakika içinde gittiğiniz her yerde kullanmak üzere DVD'niz hazır olacaktır.
Uptodown X